KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186083
nr 1518 6083
Birgitta Fellbom. Signerad, daterad 1988, stilleben. Olja på duk, 73x60 cm, yttermått inklusive ram: 84x71 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2023
kl 18:37:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr